Калаянов Микола Васильович

0

Місце роботи: Приватне виробничо-комерційне підприємство «Техмаш»
Посада: засновник і директор
Склад корупційного правопорушення: Внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, складання й видача таких документів, що спричинило тяжкі наслідки, тобто службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки, вчинено по попередній змові групою осіб; заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах у вигляді кредитних коштів шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, тобто заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинено в особливо великих розмірах.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ч.1 ст.70 КК України, остаточне покарання визначити шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим покаранням, у вигляді п'яти років позбавлення волі у виправній установі, з позбавленням права займати посади пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських обов'язків на підприємствах в установах і організаціях усіх форм власності, строком на 3 роки. У відповідності зі ст.ст.75, 76 КК України звільнити Калаянова М.В. від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, якщо він протягом 3 (трьох) років випробного терміну не зробить нового злочину й виконає покладені судом обов'язки.
Дата судового рішення: 2012-10-23
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.