Гриневський Сергій Вікторович

0

Місце роботи: Поліклініка №2 Голосіївського району м. Києва
Посада: лікар — невролог
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою хабара (у вигляді 1000 грн.) за виконання в інтересах того, хто дає хабар та в інтересах третьої особи дій з використанням свого службового становища; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційного документу завідомо неправдивих відомостей, іншому підробленні документу, а також у видачі завідомо не правдивого офіційного документу.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч. 1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання у виді штрафу 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 8500 (вісім тисяч п'ятсот) грн., без позбавленням права займати посади пов’язані з організаційно — розпорядчими та адміністративно — господарчими функціями.
Дата судового рішення: 2012-03-14
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.