Патинський Василь Леонтійович

0

Місце роботи: військова частина А1100
Посада: заступник командира бригади з тилу – начальник тилу 10 морської авіаційної бригади
Склад корупційного правопорушення: Патинський В.Л., будучи заступником командира бригади з тилу – начальником тилу 10 морської авіаційної бригади військової частини А1100 згідно з ст.ст. 82-83 Статуту внутрішньої служби ЗС України, затвердженого Законом України від 24 березня 1999 року №548-ХІУ, ч. 1 ст. 2 Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу», ст.ст. 1,2 Закону України «Про державну службу» відповідно до наданих службових повноважень та покладених на нього обов'язків являючись військовою посадовою особою, яка займається професійною діяльністю по практичному виконанню завдань та функцій держави, діючи всупереч інтересам служби шляхом використання своїх службових повноважень та пов'язаних з цим можливостей, маючи на меті корисливий мотив – одержання неправомірної вигоди, самовільно використовував у власних цілях будівлю овочесховища за ГП №411 (загальна площа 48 кв. м.) та земельну ділянку площею 0,015 га, що відноситься до земель Міністерства оборони України та не перебували у його, Патинського В.Л., службовому користуванні, а перебувають на обліку в Євпаторійській КЕЧ району, які розташовані за адресою: Сакський район, смт. Новофедорівка, військова частина А1100, військове містечко №1, для ведення особистого підсобного господарства, а саме розведення власної худоби та домашньої птиці.
Вид покарання (стягнення): Притягнути Патинського Василя Леонтійовича до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 172-2 КУпАП і підвергнути його адміністративному стягненню у вигляді штрафу в дохід держави в сумі 850 гр. з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру.
Дата судового рішення: 2012-11-05
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.