Кара Світлана Андріївна

0

Місце роботи: ПАТ «Банк Кіпра»
Посада: начальник відділу № 6
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах.
Вид покарання (стягнення): Кара Світлану Андріївну визнати винною у скоєнні злочину, передбаченого ст. 191 ч. 4 КК України та призначити їй покарання у вигляді 5 років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 6 місяців. У відповідності зі ст. 75 КК України звільнити засуджену від відбуття основного покарання з іспитовим строком на 6 місяців.
Дата судового рішення: 2012-08-16
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.