Мороз Іван Ярославович

0

Місце роботи: Нестюківське лісництво ДП "Золочівський лісгосп"
Посада: майстер лісу.
Склад корупційного правопорушення: Мороз І.Я. будучи службовою особою, заволодів чужим майном та розтратив його шляхом зловживання своїм службовим становищем
Вид покарання (стягнення): Мороза Івана Ярославовича за ч.2 ст. 191 КК України до 1 року обмеження волі з позбавленням права обіймати службові посади на державних підприємствах строком на 1 рік. На підставі ст. 75 КК України звільнити Мороза Івана Ярославовича від відбування покарання у вигляді 1 року обмеження волі з випробовуванням, призначивши іспитовий строк 1 рік.
Дата судового рішення: 2012-09-14
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.