Колодій Віталій Олександрович

0

Місце роботи: Нижньоволовецьке лісництво ДП «Воловецьке ЛГ»
Посада: майстер лісу 1-ї майстерської дільниці
Склад корупційного правопорушення: Одержання хабара, тобто одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь- якої дії із використанням наданої їй влади чи службового становища, поєднане із вимаганням хабара
Вид покарання (стягнення): Колодія Віталія Олександровича визнати винним за ч. 3 ст. 368 КК України і призначити йому покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов'язані із здійсненням державного контролю за додержанням лісового законодавства строком на два роки, без конфіскації майна. Згідно ст.75 КК України звільнити Колодія Віталія Олександровича від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком на два роки.
Дата судового рішення: 2012-09-26
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.