Деркачук Анатолій Миколайович

0

Місце роботи: Ковельський МВ УМВС України у Волинській області
Посада: старший дільничний інспектор
Склад корупційного правопорушення: Деркачук А.М. будучи службовою особою –старшим дільничним інспектором Ковельського МВ УМВС України у Волинській області, 30 вересня 2011 року, близько 18.30 годин, у службовому кабінеті по вул. С.Бандери, 9 в м. Ковелі, під виглядом благодійного внеску для органів внутрішніх справ, отримав від громадянки Мартинюк Г.М. частину хабара в сумі одна тисяча гривень, за прийняття рішення про відмову в порушенні кримінальної справи відносно сина останньої Мартинюка С.С. 01.10.2011 року, приблизно о 14.30 годин, Деркачук А.М. там же отримав від громадянки Мартинюк Г.М. другу частину хабара в сумі дві тисячі гривень, після чого був затриманий працівниками Управління СБУ у Волинській області.
Вид покарання (стягнення): Апеляцію прокурора, який брав участь в суді першої інстанції, задовольнити частково. Вирок Ковельського міськрайонного суду від 23 березня 2012 року щодо Деркачука Анатолія Миколайовича в частині призначеного покарання –скасувати. Призначити Деркачуку Анатолію Миколайовичу за ч. 1 ст. 368 КК України покарання у виді штрафу в розмірі 12 (дванадцяти тисяч) гривень з позбавленням його права обіймати в правоохоронних органах посади, які пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій строком на 3 (три) роки. В решті вирок суду першої інстанції залишити без зміни.
Дата судового рішення: 2012-06-22
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.