Коськовецький Василь Олексійович

0

Місце роботи: ВДВС Подільського РУЮ в м.Києві
Посада: старший державний виконавць
Склад корупційного правопорушення: Коськовецький В.О. своїми умисними діями, які виразились в одержанні службовою особою хабара, за виконання в інтересах того, хто дає хабара дії з використанням наданого службового становища в значному розмірі, вчинив злочин, передбачений ч.2 ст.368 КК України та своїми умисними діями, які виразились у вчиненні службового підроблення, тобто складанні завідомо неправдивого документа, вчинив злочин, передбачений ч.1 ст.366 КК України.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст.70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (12750 грн.) з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та виконувати функції представника влади строком на один рік шість місяців.
Дата судового рішення: 2012-09-26
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.