Богдасарова Катерина Миколаївна

0

Місце роботи: ПП
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб; вчинення фінансових операцій з грошовими средствмі, придбаних завідомо злочинним шляхом.
Вид покарання (стягнення): В силу ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити Богдасаровой К.М. покарання у вигляді 5-ти (п'яти) років позбавлення волі з конфіскацією майна, здобутого злочинним шляхом, з позбавленням права обіймати будь-які керівні посади на підприємствах, установах, організаціях, незалежно від форми власності, строком на 2 роки без конфіскації майна в силу ст. 77 КК України.На підставі ст.75 КК України, звільнити Богдасарову К.М. від відбування призначеного покарання у вигляді позбавлення волі, якщо вона протягом визначеного судом іспитового строку -2 (два) роки не вчинить нового злочину
Дата судового рішення: 2012-08-03
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.