Малахов Олександр Сергійович

0

Місце роботи: Гагарінський РВ УМВС України в м. Севастополі
Посада: Міліціонер-водій сектору ресурсного забезпечення
Склад корупційного правопорушення: Порушення особою встановлених обмежень по використанню службових повноважень і пов'язаних із цим можливостей по одержанню за це неправомірної вигоди в розмірі, який не перевищує п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Вид покарання (стягнення): Піддати Малахова Олександра Сергійовича по ч. 1 ст. 172-2 КУпАП адміністративному стягненню у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 850 гривень нуль копійок з конфіскацією незаконно отриманої неправомірної вигоди матеріального характеру –50 доларів США, серія АВ № 28167412А В2.
Дата судового рішення: 2012-04-06
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.