Тішаков Микола Іванович

0

Місце роботи: СФГ «Лад»
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Умисні протиправні дії, що виразилися у службовому підроблені, тобто в складені та видачі завідомо неправдивих документів, що причинило тяжкі наслідки та зловживання службовим становищем, тобто в умисному, з корисних мотивів використанні посадовою особою службового становища в інтересах третіх осіб, всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки для державних інтересів.
Вид покарання (стягнення): Тішакова Миколу Івановича визнати винним за ст. 364 ч.2, 366 ч. 2 КК України та призначити покарання за ст. 364 ч. 2 КК України у вигляді трьох років позбавлення волі, відповідно до ст. 69 КК України без позбавлення права займати певні посади чи займатися певною діяльністю; за ст. 366 ч. 2 КК України у вигляді двох років позбавлення волі, відповідно до ст. 69 КК УкраЇини без позбавлення права займати певні посади чи займатися певною діяльністю. У відповідності до ст. 70 ч.1 КК України остаточне покарання визначити шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у вигляді трьох років позбавлення волі, відповідно до ст. 69 КК України без позбавлення права займати певні посади чи займатися певною діяльністю. Відповідно до ст. 75 КК України Тішакова Миколу Івановича звільнити від призначенного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк на один рік шість місяців.
Дата судового рішення: 2012-06-19
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.