Іващенко Віталій Анатолійович

0

Місце роботи: Управління забезпечення діяльності Головного управління Держтехногенбезпеки в Донецькій області.
Посада: Інспектор відділу наглядово –профілактичного обслуговування Київського району м.Донецька
Склад корупційного правопорушення: Одержання хабара за виконання в інтересах, що дає хабар дій які він міг вчинити з використанням наданого йому службового становища.
Вид покарання (стягнення): Іващенко Віталія Анатолійовича визнати винним у вчиненні злочину передбаченого ст. 368 ч.1 КК України й призначити йому покарання у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 8500(вісім тисяч п'ятсот) гривень із позбавленням права займати посади пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчими й адміністративно-господарськими функціями строком на 2 (два) роки.
Дата судового рішення: 2012-05-14
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.