Березюк Віктор Григорович

0

Місце роботи: Іваничівська РДА Волинської області
Посада: Голова
Склад корупційного правопорушення: Березюк Віктор Григорович, обіймаючи посаду голови Іваничівської РДА Волинської області, будучи державним службовцем п'ятого рангу, представником влади та службовою особою, яка займає відповідальне становище, знаходячись на території ресторану, що розташований в селі Блаженик Турійського району, 18 серпня 2009 року приблизно о 17 годині одержав хабар в сумі 15000 грн. від Ногаль О.З. за сприяння у вирішенні питань, пов’язаних з прискоренням підготовки необхідних документів для проведення аукціону по земельній ділянці розміром 3,08 га., що в селі Древині Іваничівського району, та передачі її в подальшому у власність гр. Холодову Д.О.
Вид покарання (стягнення): Березюка Віктора Григоровича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України, призначивши покарання у виді позбавлення волі на строк п'ять років з позбавленням права займати посади, пов'язані із організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями в органах державної влади та управління на строк три роки та позбавленням п’ятого рангу державного службовця. На підставі ст.75 КК України, звільнити засудженого від відбування призначеного судом основного покарання, якщо він протягом трьох років іспитового строку не вчинить нового злочину, і виконає покладені на нього судом, згідно ст.76 КК України обов’язки: повідомляти кримінально виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи та періодично з’являтися для реєстрації у кримінально виконавчу інспекцію.
Дата судового рішення: 2012-04-18
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.