Жовніренко Олександр Володимирович

0

Місце роботи: Прокуратура Донецької області
Посада: Старший помічник прокурора м. Макіївки Донецької області
Склад корупційного правопорушення: Корупційний злочин, ст. 368 ч.2 КК України
Вид покарання (стягнення): Визнати винним у вчинені злочину, передбаченого ст. 368 ч.2 КК України (у редакції 2001 року ) і призначити покарання із застосуванням ст. 69 КК України три роки й шість місяців позбавлення волі з конфіскацією всього майна, що є його особистою власністю з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на три роки.
Дата судового рішення: 2012-05-16
Номер судового рішення: 1-249/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.