Солован Юрій Дмитрович

0

Місце роботи: ПП «Перламутр»
Посада: експедитор
Склад корупційного правопорушення: Солован Ю.Д. вчинив привласнення та розтрату чужого майна – грошових коштів приватного підприємства «Перламутр» в сумі 6003 гривні 34 копійки, яке було ввірене особі чи перебувало в його віданні, вчинене повторно.
Вид покарання (стягнення): Солована Юрія Дмитровича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 191 ч. 3 КК України та призначити покарання із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді – одного року шести місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов'язані з обігом та обліком товаро-матеріальних цінностей строком на два роки з відбуванням покарання у кримінально-виконавчій установі. На підставі ст.71 КК України до призначеного покарання частково приєднати покарання, невідбуте за вироком Івано-Франківського міського суду від 28.12.2009 року та остаточно призначити покарання у вигляді одного року семи місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов'язані з обігом та обліком товаро-матеріальних цінностей строком на два роки з відбуванням покарання у кримінально-виконавчій установі.
Дата судового рішення: 2012-04-18
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.