Барановська Любов Олексіївна

0

Місце роботи: ДП ДГ «Агрофірма «Надія»
Посада: головний бухгалтер.
Склад корупційного правопорушення: Барановська Л.О. умисно, в інтересах третіх осіб, використала службове становище всупереч інтересам служби , яке спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): Барановську Любов Олексіївну визнати винною в скоєні злочину, передбаченого ст. 364 ч.2 КК України і призначити їй покарання у вигляді 3 ( трьох ) років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посаду головного бухгалтера на підприємствах , установах, організаціях всіх форм власності на протязі 3 ( трьох) років та сплатою штрафу в розмірі 9 ( дев’ять) тисяч гривен. На підставі ст. 75 КК України звільнити Барановську Любов Олексіївну від відбування основного виду покарання у вигляді 3 ( трьох ) років позбавлення волі, з випробуванням, встановивши іспитовий строк 2 (два) роки.
Дата судового рішення: 2012-06-20
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.