Євтєєва Галина Василівна

0

Місце роботи: Комунальний дитячий дошкільний заклад № 16 м. Дніпродзержинська
Посада: Головний бухгалтер.
Склад корупційного правопорушення: Умисні дії щодо привласнення чужого майна шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинені повторно.
Вид покарання (стягнення): Згідно ст. 70 ч.4 КК України, шляхом повного поглинання менш тяжкого покарання за попереднім вироком Заводського районного суду м. Дніпродзержинська від 11.10.2010 року, більш тяжким покаранням за цим вироком, остаточно визначити Євтєєвій Г.В. покарання у вигляді 3-х років позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов'язані з фінансово – господарською діяльністю на 1 рік. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити Євтєєву Г.В. від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 1 рік.
Дата судового рішення: 2011-07-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.