Конопацький Леонід Філаретович

0

Місце роботи: КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту автомобільних шляхів та споруд на них Голосіївського району» КК «Київавтодор» Київської міської державної адміністрації
Посада: механік по випуску автомобілів
Склад корупційного правопорушення: Конопацький Л.Ф. перебуваючи на посаді механіка по випуску автомобілів КП «Шляхово-експлуатаційного управління по ремонту автомобільних шляхів та споруд на них Голосіївського району», являючись суб’єктом відповідальності за корупційне правопорушення відповідно до ст. 4 ч.2 п. а Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», порушив вимоги п.1 ч.1 ст. 6 даного Закону, а саме: одержав неправомірну вигоду в розмірі 600 (шістсот) грн. від гр. Казберова Я.В. за прибирання снігу приватного сектору біля провулку Тихвінський у Голосіївському районі м. Києва.
Вид покарання (стягнення): Визнати Конопацького Леоніда Філаретовича винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-2 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень 00 коп. з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру – гроші в сумі 600 (шістсот) грн., а саме: одна купюра номіналом 500 (п»ятсот) грн. номер ВВ 3864583, та одна купюра номіналом 100 (сто) грн. номер ГЦ 3804456, – що передані на зберігання до фінансової частини Голосіївського РУ ГУ МВС України в м. Києві згідно квитанції № 001165.
Дата судового рішення: 2012-03-28
Номер судового рішення: 2601/7854/12
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.