Гвоздик Зіновій Миронович

0

Місце роботи: Свірзське лісництво “Бібрський лісгосп”
Посада: майстер лісу
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): У відповідності до ст.75 КК України звільнити засудженого Гвоздика З.М. від відбування призначеного покарання за даним вироком суду з однорічним іспитовим строком, поклавши на нього обов’язки передбачені ст.76 КК України, невиїзжати за межі України без згоди органів кримінально-виконавчої системи.
Дата судового рішення: 2012-03-16
Номер судового рішення: 1-49/2012
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.