Іващенко Віталій Віталійович

0

Місце роботи: стрілецька команда ст. «Херсон»
Посада: працівник стрілецької команди
Склад корупційного правопорушення: Закінчений замах на пособництво в розкраданні чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, зроблене повторно, по попередній змові групою осіб.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України остаточно призначити покарання шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим і визначити у вигляді 4 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язаних з виконанням організаційно-розпорядчих обов'язків строком на 3 роки. У відповідності зі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування основного покарання строком на 2 роки.
Дата судового рішення: 2012-01-23
Номер судового рішення: 1-476/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.