Башинський Петро Вячеславович

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Башинський П.В. 09.09.2011 року близько 13 год. 30 хв. в районі проспекту Незалежності в м. Нетішин, керуючи автомобілем «Опель» д.н. ВХ6418ВА, порушив правила дорожнього руху, за що був зупинений інспектором ДПС ВДАІ по обслуговуванню м. Нетішин Савостяновим Л.Л. З метою уникнення відповідальності, передбаченою ст. 122 ч. 1 КУпАП, Башинський П.В. пропонував та надав неправомірну вигоду працівнику міліції Савостянову Л.Л. у вигляді грошових коштів в сумі 50 (п’ятдесят) гривень шляхом залишення зазначеної суми в документах, належних останньому.
Вид покарання (стягнення): Башинського Петра Вячеславовича визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 172-3 ч. 1 КУпАП, та застосувати грошове стягнення у виді штрафу в розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) грн.
Дата судового рішення: 2011-09-09
Номер судового рішення: 3-1055/11/2211
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.