Оскілко Віталій Валерійович

0

Місце роботи: СДІМ Портофранківського ВМ Приморського РВ ОМУ ГУ МВСУ в Одеській області
Посада: дільничний інспектор
Склад корупційного правопорушення: Порушення особою встановлених законом обмежень щодо використання службових повноважень та пов'язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди у розмірі, що не перевищує ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, оскільки він отримав незаконну винагороду у вигляді грошових коштів у розмірі 100 доларів США та 800 грн. за те, що перший ініціативно отримав відповідний акт СМЕ й зареєстрував його у відділенні міліції. Також, Оскілко В.В. пообіцяв Жукову Р.В. проконтролювати процес порушення кримінальної справи у відношенні Джафара М.Г. за ст. 122 КК України.
Вид покарання (стягнення): Визнати Оскілко Віталія Валерійовича винним у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 172-2 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 2550 (дві тисячі п’ятсот п’ятдесят) гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру.
Дата судового рішення: 2012-01-10
Номер судового рішення: 3/1522/9759/11
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.