Почапський Петро Васильович

0

Місце роботи: 
Посада: голова медичної комісії –лікар терапевт першої кваліфікаційної категорії медичної комісії для проведення медичних оглядів осіб, які працюють у шкідливих та небезпечних умовах праці, кандидатів у водії , водіїв транспотних засобів
Склад корупційного правопорушення: Почапський П. В. займаючи посаду голови медичної комісії –лікаря терапевта першої кваліфікаційної категорії медичної комісії для проведення медичних оглядів осіб, які працюють у шкідливих та небезпечних умовах праці, кандидатів у водії , водіїв транспотних засобів та для отримання дозволу на об’єкт дозвільної системи, 26.01.2012 року склав та видав медичні довідки на ім’я Зініча Т. П., та Сватухіна Д. С. отримавши по 100 доларів США від кожного.
Вид покарання (стягнення): Адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850-00 гривен в дохід держави
Дата судового рішення: 2012-02-28
Номер судового рішення: 103/1143/2012
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.