Панченко Олександр Васильович

0

Місце роботи: Торезька виправна колонія № 28
Посада: молодший інспектор відділу нагляду та безпеки
Склад корупційного правопорушення: Панченко Олександр Васильович з лютого 2012 року по теперішній час з метою отримання додаткового доходу в порушення вимог ст.7 Закону України «Про засади запобігання та протидію корупції»порушив обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, та вчинив адміністративне корупційне правопорушення, передбачене ст..172-4 ч.1 КУпАП.
Вид покарання (стягнення): Адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень з конфіскацією у дохід держави отриманого доходу від підприємницької діяльності –у сумі 150 (сто п'ятдесят) гривень купюрами по 50 грн.: ЕФ0688591, ЕА1130194, АИ7097430, які були вилучені у Панченко О.В. та згідно квитанції до прибуткового касового ордеру №79 від 01.03.2012 року зберігаються у ГУМВС України в Донецькій області.
Дата судового рішення: 2012-03-16
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.