Бабій Володимир Михайлович

0

Місце роботи: Кременецький РВ УМВС України в Тернопільській області
Посада: заступник начальника райвідділу міліції – начальник слідчого відділу
Склад корупційного правопорушення: Бабій В.М., працюючи заступником начальника райвідділу міліції – начальником слідчого відділу Кременецького РВ УМВС України в Тернопільській області, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, з використанням наданих йому влади та службового становища 08 листопада 2009 року одержав хабар від Якубовського Б.М. у вигляді грошей в сумі 1500 доларів США.
Вид покарання (стягнення): Призначити йому покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах строком на 3 (три) роки. На підставі ст.75 КК України Бабія В.М. звільнити від відбування основного покарання з випробуванням з встановленням іспитового строку на 2 роки 6 місяців.
Дата судового рішення: 2011-08-01
Номер судового рішення: 1-630/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.