Лин Іван Михайлович

0

Місце роботи: Прилбичівська сільська рада Яворівського району Львівської області
Посада: сільський голова
Склад корупційного правопорушення: Лин Іван Михайлович будучи службовою особою, здійснив незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення та зловживаючи владою та службовим становищем, всупереч інтересам служби, спричинив державним інтересам тяжких наслідків.
Вид покарання (стягнення): За ст. 240 ч. 2 КК України у виді 1 (одного ) року позбавлення волі, за ст. 364 ч. 2 КК України у виді 3 (трьох ) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків строком 1 (один) рік. Згідно ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання Лин Івану Михайловичу – 3 (три) роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків строком 1 (один) рік. Застосувати до засудженого Лин І.М. ст. 75 КК України та звільнити його від відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, якщо він протягом 1 (одного) року іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов”язки. Згідно ст. 76 КК України зобов’язати засудженого Лин І.М. протягом іспитового строку не виїзжати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти дані органи про зміну місця проживання або праці, періодично з’являтись для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи. Запобіжний захід відносно засудженого Лин І.М. до вступу вироку в законну силу залишити без змін –підписку про невиїзд.
Дата судового рішення: 2012-01-23
Номер судового рішення: 21110459
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.