Буравка Ярослав Олександрович

0

Місце роботи: не працює
Посада: не працює
Склад корупційного правопорушення: Буравка Я.О. 27.10.2011 року, знаходячись у приміщенні Ясинуватської ОДПІ каб.7 за адресою: м.Ясинувата, м-н 3, буд.13,14, достовірно знаючи, що начальник відділу реєстрації та обліку платників податків Ясинуватської ОДПІ Щербань Л.В. відповідно до вимог підпункту «е» пункту 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання протидії корупції» та приміткою до ст. 172-3 КУпАП є службовою особою, зазначеною у ст. 172-3 КУпАП, надав пропозицію останній неправомірної вигоди у вигляді грошових коштів у сумі 100 гривень, тобто у розмірі, що не перевищує п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, з метою отримання довідки про присвоєння індивідуального податкового номеру без надання паспорту. Не зважаючи на відмову Щербань Л.В., Буравка Я.О. поклав грошові кошти у вказаній сумі на стійку для прийому громадян.
Вид покарання (стягнення): Адміністративне стягнення за ч.1 ст.172-3 КУпАП у вигляді штрафу у розмірі 850 грн
Дата судового рішення: 2011-11-24
Номер судового рішення: № 3-1082/11
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.