Осадча Ольга Миколаївна

0

Місце роботи: «Єланецьке» відділенні Миколаївського РУ ПАТ КБ «Приватбанк»
Посада: На час вчинення злочину: бухгалтер ТОБО «Єланецьке»
Склад корупційного правопорушення: Привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання та видача завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): За ч.2 ст.191 КК України у вигляді позбавлення волі строком на 4 (чотири) роки з позбавленням права обіймати матеріально-відповідальні посади строком на 2 (два) роки, за ч.1 ст. 366 КК України штраф в сумі 650 грн. з позбавленням права обіймати матеріально-відповідальні посади строком на 2 (два) роки. Відповідно до ч.3 ст.72 КК України призначені покарання складанню не підлягають і виконуються окремо. Згідно ст.75 КК України Осадчу О.М. від призначеного покарання в вигляді позбавлення волі звільнити з іспитовим строком на 2 (два) роки.
Дата судового рішення: 2011-08-29
Номер судового рішення: 1-116/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.