Перевалов Тимофій Валерійович

0

Місце роботи: ТОВ «Кіровоградмонтажспецбуд»
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Перевалов Т.В., будучи директором ТОВ «Кіровоградмонтажспецбуд», діючи повторно, вчинив: заволодіння чужим майном, шляхом зловживання своїм службовим становищем, у великому розмірі; службову підробку, тобто складання й видача свідомо неправильних офіційних документів, що заподіяло тяжкі наслідки; складання й видача свідомо неправильних офіційних документів; здійснив дії спрямованих на приховання й маскування незаконного походження коштів, здійснення фінансової операції з такими.
Вид покарання (стягнення): кримінальне покарання: за ч. 1 ст. 366 у вигляді обмеження волі строком на 2 року позбавленням права займати посади керівника на 2 року; за ч. 2 ст. 366 у вигляді позбавлення волі строком на 2 року з позбавленням права займати посади керівника на 2 року; за ч.4 ст. 191 — у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права займати посади керівника на 2 року; за ч. 1 ст. 209 — у вигляді позбавлення волі строком на 4 років з позбавленням права займати посади керівника на 2 року, визначивши остаточне покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 року з позбавленням права займати посади керівника на 2 року із звільненням від відбування призначеного йому покарання з випробним терміном на 2 року.
Дата судового рішення: 2011-09-26
Номер судового рішення: 1-61/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.