Ойкіна Лілія Лулинівна

0

Місце роботи: Гагарінської районної державної адміністрації м. Севастополя
Посада: заступник голови райдержадміністрації
Склад корупційного правопорушення: Ойкіна Л.Л., будучи заступником голови Гагарінської районної державної адміністрації м. Севастополя, головою Колегіального органа з питань розміщення об'єктів виносної торгівлі на території Гагарінського району м. Севастополя, що займають відповідальне становище, наділеним повноваженнями представника влади, виконуючи свої організаційно-розпорядчі обов'язки на професійній основі, діючи навмисне та, використовуючи своє службове становище, систематично одержувала від Остапенко Г.В. хабара за позитивний розв'язок питань про розміщенні об'єктів виносної торгівлі й за підписання договорів про розміщення об'єктів виносної торгівлі, після чого запропонувала Остапенко Г.В. передати їй хабар у розмірі 1000 гривень за позитивний розв'язок питання про розміщення об'єкта виносної торгівлі й підписання договору про розміщення об'єкта виносної торгівлі.
Вид покарання (стягнення): Остаточне покарання у вигляді 5 (п'яти) років 1 (одного) місяця позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій строком на 3 (три) року з конфіскацією всього її майна. Ухвалою Апеляційного суду м. Севастополя від 13 березня 2012 року зазначений вирок змінено. Постановлено вважати Ойкіну Л.Л. засудженою за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 368 КК України із застосуванням ст. 69 КК України на 2 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади керівних робітників та спеціалістів в органах місцевого самоврядування строком на 1 рік без конфіскації майна;- за ч. 2 ст. 368 КК України із застосуванням ст. 69 КК України на 4 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади керівних робітників та спеціалістів в органах місцевого самоврядування строком на 2 роки без конфіскації майна. На підставі ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, Ойкіній Л.Л. остаточно визначено покарання у виді 4 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади керівних робітників та спеціалістів в органах місцевого самоврядування строком на 2 роки без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України Ойкіну Л.Л. звільнено від відбування призначеного покарання з іспитовим строком 2 роки з покладенням обов’язків, передбачених п. п. 2-4 ч. 1 ст. 76 КК України. В решті вирок залишено без зміни. Колегія суддів Судової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ 27 листопада 2012 року ухвалила: ухвалу Апеляційного суду м. Севастополя від 13 березня 2012 року щодо Ойкіної Лілії Лулинівни залишити без зміни, а касаційну скаргу прокурора, який брав участь у розгляді справи судом апеляційної інстанції – без задоволення.
Дата судового рішення: 2011-08-02
Номер судового рішення: 1-462/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.