П'ятов Олег Володимирович

0

Місце роботи: приватний підприємець
Посада: приватний підприємець
Склад корупційного правопорушення: Інспектор взводу ДПС ВДАІ м.Суми Поляков С.В. зупинив автомобіль Мерседес-Бенз 250д д.н. 644-70 СА, яким керував П”ятов О.В. за порушення правил дорожнього руху, а саме: здійснив обгін транспортних засобів, що рухалися в напрямку вул. Харківська по вул. Г.Сталінграда, ближче ніж за 50 метрів перед пішохідним переходом, який позначений дорожним знаком 5.35.1. При складанні відносно нього протоколу про вчинення адміністративного правопорушення за ч.2 ст. 122 КУпАП П”ятов О.В. запропонував інспектору взводу ДПС ВДАІ м. Суми Полякову С.В. та передав останньому гроші в сумі 100 грн. за не складання протоколу про вчинення адміністративного правопорушення та не притягнення його до адміністративної відповідальності. Таким чином, П”ятов О.В. запропонував та надав службовій особі інспектору взводу ДПС ВДАІ м. Суми Полякову С.В. неправомірну вигоду у розмірі 100 грн., за не притягнення його до адміністративної відповідальності.
Вид покарання (стягнення): Адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави в сумі 850 грн., та звернути на користь держави неправомірну вигоду в сумі 100 грн
Дата судового рішення: 2011-08-08
Номер судового рішення: № 3-1972/11
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.