Лавров Юрій Іванович

0

Місце роботи: ТзОВ "Техпанель"
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Умисними діями вчинив за попередньою змовою групою осіб заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): Штраф в розмірі трьохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 5100 (п’ять тисяч сто) гривень, без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.
Дата судового рішення: 2014-06-04
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.