Биць Юрій Миколайович

0

Місце роботи: Одеська дирекція №1 ПрАТ «Українська акціонерна страхова компанія «АСКА»
Посада: керівник
Склад корупційного правопорушення: Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Шахрайство.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити обвинуваченому Биць Ю.М. покарання у вигляді 5 (п’яти) років позбавлення волі із позбавленням права обіймати матеріально-відповідальні посади строком на 2 роки, без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України звільнити Биць Ю.М. від відбування основного покарання з випробуванням строком на 3 (три) роки.
Дата судового рішення: 2015-03-25
Номер судового рішення: 43350573
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.