Довбня (Маркевич) Валентина Григорівна

0

Місце роботи: Кременчуцька філія Кредитної спілки "Полтава і полтавці”
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном,, шляхом обману та зловживання довірою, вчинене повторно; заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого в особливо великих розмірах; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначити Довбні (Маркевич) Валентині Григорівні остаточне покарання у виді позбавлення волі строком на п*ять років з позбавленням права займати посади, пов*язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов*язків на підприємствах , установах і організаціях всіх форм власності на два роки. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити Довбня(Маркевич )Валентину Григорівну від відбування основного призначеного судом покарання з випробуванням, встановивши 1 (один) рік іспитового строку.
Дата судового рішення: 2012-12-24
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.