Дроцюк Василь Богданович

0

Місце роботи: 
Посада: машиніст бурової установки буровій № 511 «Кегичівка» Шебелинського відділення бурових робіт Філії бурового управління «Укрбургаз» Дочірньої компанії «Укргаздобича» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Склад корупційного правопорушення: Співучасть у вигляді організатора вчинення злочину в заволодінні чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинено повторно по попередній змові групою осіб.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.75 КК України від відбування основного покарання засудженого Дроцюка В.Б. звільнити з випробуванням строком на 1 рік 6 місяців. У відповідності зі ст.76 КК України покласти на засудженого наступні обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої системи; повідомляти орган кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання; періодично з'являтися для реєстрації в органі кримінально-виконавчої системи.
Дата судового рішення: 2013-02-08
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.