Бондар Валерій Костянтинович

0

Місце роботи: 
Посада: начальник Кіровоградського міжрайонного управління водного господарства
Склад корупційного правопорушення: Бондар В.К. вчинив злочин в сфері службової діяльності, а саме в одержанні хабара службовою особою, поєднаного з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення): Вироком Кіровського районного суду м. Кіровограда від 4 квітня 2013 року засуджений за ч. 3 ст. 368 КК України до покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки та з конфіскацією особистого майна. Апеляційний суд Кіровоградської області ухвалив: вирок Кіровського районного суду м. Кіровограда від 04 квітня 2013 року стосовно Бондар Валерія Костянтиновича змінити. Внести зміни в мотивувальну частину вироку стосовно Бондар В.К., добавивши таку кваліфікуючу ознаку ч. 3 ст. 368 КК України, як одержання хабара, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище. Цей же вирок в частині призначення додаткового покарання скасувати. Призначити Бондар Валерію Костянтиновичу за ч. 3 ст. 368 КК України додаткове покарання у виді конфіскації всього майна, яке є його власністю. Вважати Бондар Валерія Костянтиновича засудженим за ч. 3 ст. 368 КК України до покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права займати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на 3 роки та з конфіскацією всього майна, яке є його власністю. Взяти Бондар Валерія Костянтиновича під варту в залі апеляційного суду. Початок строку відбування покарання рахувати з 11 липня 2013 року, зарахувавши в нього перебування останнього під вартою в період з 07.05.2012 року по 22.05.2012 року.
Дата судового рішення: 2013-07-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.