Петренко Людмила Вадимівна

0

Місце роботи: Державна податкова нспекція у Оріхівському районі
Посада: головний державний податковий ревізор –інспектор сектору документальних перевірок відділу оподаткування фізичних осіб.
Склад корупційного правопорушення: Петренко Л.В. своїми діями, які виразились у зловживанні службовим становищем, тобто умисне, в особистих інтересах, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам, органом досудового слідства правильно кваліфіковані за ч.1 ст.364 КК України та ч.1 ст.366 КК України –службове підроблення, тобто складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення меш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Петренко Л.В. покарання у виді 1 року років 6 (шести) місяців обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, пов»язані з організаційно-розпорядчими функціями і адміністративно-господарською діяльністю строком 1 рік 6 місяців. На підставі ст. 75 КК України звільнити Петренко Л.В. від відбування основного покарання з випробуванням і призначити іспитовий строк 1 (один) рік.
Дата судового рішення: 2012-04-19
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.