Юрчук Тетяна Олександрівна

0

Місце роботи: 
Посада: провідний спеціаліст фінансового сектору Козятинського відділу міліції
Склад корупційного правопорушення: Службове підроблення; Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, якщо вони вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою.
Вид покарання (стягнення): За ч.1 ст.366 КК України до 1 року обмеження волі, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з фінансовими операціями та веденням бухгалтерського обліку строком на 1 рік. Згідно ч.5 ст.74, п.2 ч.1 ст.49 КК України звільнити її від призначеного покарання. За ч.5 ст.191 КК України вважати її засудженою до 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з фінансовими операціями та веденням бухгалтерського обліку строком на 2 роки та конфіскацією всього належного їй майна.
Дата судового рішення: 2013-03-13
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.