Турченко Олександр Анатолійович

0

Місце роботи: Комунальне підприємство «Керуюча компанія Куйбишевського району м. Донецька».
Посада: Начальник Житлово-експлуатаційної ділянки № 6.
Склад корупційного правопорушення: Одержання посадовою особою хабара за виконання в інтересах особи, що дає хабар, дії з використанням свого службового становища по попередній змові групою осіб
Вид покарання (стягнення): Турченко Олександра Анатолійовича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України, і призначити їм покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими й адміністративно-господарськими формами діяльності, строком на 1 (один) рік без конфіскації майна. У відповідності зі ст. 75 КК України Турченко Олександра Анатолійовича звільнити від відбування призначеного основного покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 (п'ять років) з випробуванням строком на 3 (три) роки, якщо він протягом даного випробного терміну не вчинить нового злочину й виконає покладені на нього судом обов'язки. У відповідності зі ст. 76 КК України покласти на Турченко Олександра Анатолійовича наступні обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої системи, повідомляти орган кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання.
Дата судового рішення: 2012-12-20
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.