Морозов Ігор Віталійович

0

Місце роботи: 
Посада: виконуючий обов’язки заступника начальника Шосткинської виправної колонії №66 з виробництва – директор підприємства Шосткинської ВК-66
Склад корупційного правопорушення: Морозов І.В., будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище отримав хабар у значному розмірі поєднане з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення): Згідно ст. 75 КК України, звільнити Морозова І.В, від відбування покарання та встановити іспитовий строк 3 (три) роки та покласти на нього обов’язки, передбачені ст. 76 КК України: — не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи; повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи. Згідно ст. 54 КК України позбавити Морозова І.В, спеціального військового звання — підполковника внутрішньої служби.
Дата судового рішення: 2012-12-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.