Онищак Ульяна Михайлівна

0

Місце роботи: Зборівське районне управління юстиції
Посада: державний виконавець відділу Державної виконавчої служби
Склад корупційного правопорушення: Онищак У. М., діючи умисно, в приміщенні відділу ДВС Зборівського районного управління юстиції, через Ковальського В. О. одержала неправомірну вигоду від Ратушного І. В. в розмірі 400 гривень. Після цього Онищак У. М. незаконно винесла постанову про закінчення виконавчого провадження стосовно Ратушного І. В. у зв’язку із сплатою ним штрафу в розмірі 510 грн., хоча в дійсності штрафу сплачено не було. Своїми діями Онищак У. М. порушила обмеження, встановлені ч.1 ст.6 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”.
Вид покарання (стягнення): Онищак Ульяну Михайлівну визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 850 гривень з конфіскацією незаконно одержаних коштів в сумі 400 грн. в дохід держави.
Дата судового рішення: 2012-11-13
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.