Арійончик Артем Петрович

0

Місце роботи: Державна екологічна інспекція в м. Києві.
Посада: заступник начальника відділу — старший державний інспектор відділу екологічного контролю за використанням земель, надр та поводження з відходами
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, хабара за невиконання в інтересах того, хто дає хабара, дій з використанням наданої влади, поєднане з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення): Арійончика Артема Петровича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України (в редакції від 21.12.2010р.), і призначити йому покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади на 3 роки. На підставі ст.. 54 КК України позбавити Арійончика Артема Петровича 12 рангу державного службовця. На підставі ст. ст. 75, 76 КК України звільнити Арійончика Артема Петровича від відбування призначеного основного покарання з іспитовим строком 3 (три) роки, поклавши на нього обов’язки.
Дата судового рішення: 2012-10-30
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.