Гаврилків Юрій Васильович

0

Місце роботи: Яблунівське лісництво ДП «Кутське лісове господарство»
Посада: майстер лісу
Склад корупційного правопорушення: Гаврилків Ю.В. вчинив службову недбалість, тобто неналежно виконував свої службові обов’язки, через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам.
Вид покарання (стягнення): Гаврилківа Юрія Васильовича визнати винним у вчиненні злочину передбаченого ст. 367 ч.2 КК України та призначити покарання –3 (три) роки позбавлення волі з позбавенням права обіймати керівні та матеріально-відповідальні посади на підприємствах, установах чи організаціях незалежно від форм власності, посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків строком на 1 рік без сплати штрафу. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування основного покарання з випробуванням терміном на 1 один рік.
Дата судового рішення: 2012-08-08
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 367. Службова недбалість

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.