Єрошенко Володимир Володимирович

0

Місце роботи: УДАІ УМВС України в Миколаївській області
Посада: інспектор з дізнання групи оформлення матеріалів дорожніх транспортних пригод та дізнання відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території міста Вознесенська та Вознесенського району та автомобільно-технічної інспекції
Склад корупційного правопорушення: Єрошенко В.В., будучи представником влади, зловживаючи владою та своїм службовим становищем продовжуючи свою злочинну діяльність, діючи всупереч інтересів державної служби та держави, усвідомлюючи негативні наслідки, які внаслідок його незаконних дій завдадуть істотної шкоди авторитету і престижу органів внутрішніх справ, умисно, з корисних мотивів на прохання та в інтересах Арнаута А.А., направив адміністративний матеріал на Арнаута А.А. за ст. 124 КУпАП до Вознесенського міськрайонного суду для розгляду.
Вид покарання (стягнення): Єрошенка Володимира Володимировича визнати винним в скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.366 КК України та призначити йому покарання в виді штрафу в розмірі 510 /п`ятсот десять/ гривень 00 копійок, з позбавленням права обіймати посади в органах внутрішніх справ.
Дата судового рішення: 2012-11-01
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.