Ковальчук Дмитро Дмитрович

0

Місце роботи: Чернівецьке заготівельно-виробниче об'єднання облспоживспілки
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Будучи службовою особою, одержав хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара будь-якої дії з використанням службового становища.
Вид покарання (стягнення): Ковальчука Дмитра Дмитровича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ст. 368 ч. 1 КК України та призначити йому покарання за даною статтею у вигляді штрафу в сумі 8 500 (вісім тисяч п’ятсот ) гривень в дохід держави, з застосуванням вимог ст.69 КК України, без позбавлення права обіймати організаційно-розпорядчі посади.
Дата судового рішення: 2012-07-06
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.