Ігнатьо Володимир Володимирович

0

Місце роботи: Ужгородський МУ ГУМВС України в Закарпатській області
Посада: оперативний уповноважений відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара зa виконання в інтересах того, хто дає хабар, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище
Вид покарання (стягнення): Ігнатьо Володимира Володимировича визнати винним у вчиненні злочину передбаченого ст. 368 ч.2 КК України і призначити йому покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати на підприємствах, установах чи організаціях, незалежно від форми власності посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих, чи адміністративно-господарських обов’язків. Або виконувати такі обов’язки за спеціальним повноваженням на три роки, з конфіскацією майна.
Дата судового рішення: 2012-10-23
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.