Морква Ганна Михайлівна

0

Місце роботи: Івано-Франківський інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету
Посада: методист по заочній формі навчання
Склад корупційного правопорушення: Морква Г.М. вчинила пособництво в одержанні хабара службовою особою, за виконання в інтересах того, хто дає хабар, в інтересах третьої особи, дій з використанням наданої їм влади та службового становища, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням хабара
Вид покарання (стягнення): Моркву Ганну Михайлівну визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ст.27 ч.5, ст.368 ч.2 КК України, та з застосуванням ст.69 КК України призначити покарання у виді трьох років позбавлення волі без позбавленням права обіймати певні посади та без конфіскації майна. На підставі ст.75 КК України звільнити засуджену Моркву Ганну Михайлівну від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю два роки.
Дата судового рішення: 2012-06-22
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.