Титов Герман Станіславович

0

Місце роботи: Дніпропетровський воєнізований гірничорятувальний загін Державної спеціальної (воєнізованої) аварійно-рятувальної служби Міністерства України
Посада: заступник з оперативно-технічної роботи командира
Склад корупційного правопорушення: Розтрата чужого майна шляхом зловживання ними як службовими особами своїм службовим становищем, вчинене повторно, за попередньою групою осіб, в особливо великому розмірі; підробка документів; а також складання та видача завідомо неправдивих офіційних документів, які спричинили тяжкі наслідки для охоронюваних законом державних та громадських інтересів
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч. 1 КК України остаточне покарання визначити за сукупністю скоєних злочинів, шляхом поглинання більш суворим покаранням менш суворого, і остаточно Титову Г.С. до відбування призначити покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків, строком на три роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Титова Г.С. від відбування покарання, якщо він протягом іспитового строку в три роки не вчинить нового злочину, своєю поведінкою виправдає надану довіру і виконає покладені на нього обов'язки.
Дата судового рішення: 2012-08-02
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.