Попов Михайло Олександрович

0

Місце роботи: ОСП «Джанкойської дистанції колії»
Посада: монтер колії 16 околодку 41 бригади
Склад корупційного правопорушення: Співвиконання у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.ст. 75, 76 КК України, Попова М.О. звільнити від призначеного основного покарання у вигляді обмеження волі, якщо він протягом 1 року не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов’язки: не виїжджати за межі України без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про переміну свого місця проживання, роботи.
Дата судового рішення: 2012-10-04
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.