Гондорі Олександр Юлійович

0

Місце роботи: Боржавське лісництво №2 державного підприємства «Берегівське лісове господарство»
Посада: майстер лісу
Склад корупційного правопорушення: Гондорі О. Ю. працюючи на посаді майстра лісу Боржавського лісництва №2 державного підприємства «Берегівське лісове господарство», будучи службовою особою, до кола обов’язків якого входило виконання організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій, як працівник державної лісової охорони та як співробітник правоохоронного органу, діючи умисно, з корисливих мотивів, шляхом вимагання вдався до одержання від громадянина Ліпей В.В. хабара
Вид покарання (стягнення): Гондорі Олександра Юлійовича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України, призначивши покарання у виді штрафу в розмірі 8 500 (вісім тисяч п’ятсот) з позбавлення права посади пов’язані з організаційно-розпорядчими і адміністративно-господарськими функціями строком на 1 рік.
Дата судового рішення: 2012-09-06
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.